Дешевше, ніж у сусідів! Квартири в Містечко Козацьке всього за 9 900 грн/ м²

14 листопада 2018 в 11:01 (до 11.01.2019) 3 Івано-Франківськ
  • Дешевше, ніж у сусідів! Квартири в Містечко Козацьке всього за 9 900 грн/ м²
Інформація

Якісне житло, ексклюзивний проект, передові технології будівництва, вдале розташування і спеціальна ціна за квадратний метр  9900 грн.

Стартувала нова Акція: «Дешевше, ніж у сусідів! Квартири в Містечко Козацьке всього за 9 900 грн/ м²».

Містечко Козацьке  - новобудова комфорт класу, яка передбачає 21 будинок по 10 поверхів кожний. Квартирі від 40,5 м² з якісної цегли та з використанням сучасних енергоефективних технологій.

Авторський дизайн в козацькому стилі, підземний паркінг, власний дитячий садочок – привілеї, які дійсно варті вашої уваги.

Девелопер комплексу «Вертикаль» пропонує майбутнім мешканцям ЖК «Містечко Козацьке» якісну комплектацію квартири, а саме: вхідні металеві двері Abwer, 5-ти камерні металопластикові вікна з енергозберігаючим 2-окамерним склопакетом, газовий турбокотел опалення та гарячої води, лічильники холодної води, газу та електричної енергії.

Для кожного інвестора при купівлі житла важливим моментом є репутація забудовника, який виступає гарантом прозорості операції купівлі житла. Будівельна компанія «Вертикаль» зарекомендувала себе як надійного девелопера на ринку нерухомості, виконуючи усі свої зобов’язання в заявлені терміни.

Акційна пропозиція триватиме до кінця листопаду. Детальна інформація на сайті www.mk.if.ua. 

Коментарі
Коментарів до запису немає. Ви можете стати першим!

Додати коментар

Ваше ім'я
Ваш e-mail
Захист від роботів:
оголошень
130
рубрик
15
регіонів
магазинів