На головнуКонтакт
БУРШТИН .Іф.Юей Веб-портал м.Бурштин Івано-Франківської області
Авторизація
Логін

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

21/02/2018 12:37

20/02/2018 23:54
wh0cd3580486 benicar

20/02/2018 20:54

20/02/2018 13:16
wh0cd3580486 doxycycline eurax

20/02/2018 04:23
Прошлым вечером просматривал материалы инет, неожиданно к своему удивлению обнаружил замечательный вебсайт. Посмотрите: линейдж 3 . Для моих близ

19/02/2018 18:54
Оказываем услуги от ямочного ремонта небольших дворовых территорий до строительства городского паркинга и дорог муниципального и федерального значения. Строительство дорог в Краснодаре и ЮФО

19/02/2018 13:32
Оказываем услуги от ямочного ремонта небольших дворовых территорий до строительства городского паркинга и дорог муниципального и федерального значения. Строительство дорог в Краснодаре и ЮФО

19/02/2018 05:31
Некоторое время пересматривал содержимое интернет, неожиданно к своему восторгу заметил неплохой вебсайт. Вот: [url=https://voloo
money.com/buy/kupi
t-adenu-na-ruoffe/
]https://voloomone
y.com/buy/kupit-a

18/02/2018 19:07
зоо порно секс детское порно аниме флер наркотик купить купить огнестрельный ак 47 проститутки екатеринбург детское порно онлайн купить наркотики екатер

18/02/2018 09:16
Минут десять разглядывал данные интернет, вдруг к своему удивлению обнаружил красивый веб-сайт. А вот и он: lineage 2 адена на сервере . Дл

Хмара новин
Випадковий анекдот
Прийшов пілот на медкомісію. Його оглядають, і лікар запитує:
- Зріст?
- 180.
- Вага?
- 85.
- Спірометрія?
- А це що таке…?
- Ну, видуваєш ти скільки?
- А, ну літрів зо-два.
- Дивно, малувато щось, та й в медкартці записано що чотири…
- А, ну чотири, то лише на свята!Drinks

Адміністратор 03/05/2011 16:19

Переглянути всі »
Опитування
Чи подобається вам дизайн сайту?Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Лічильники
Правила сайту.


Зареєструвавшись на даному Сайті Ви підтверджуєте, що прочитали, згодні, і зобов'язуєтесь дотримуватись правил використання Сайту опубліковані на цій сторінці.
Адміністрація ресурсу, залишає за собою право змінювати і доповнювати Правила в будь-який час без попереднього і подальшого повідомлення. Адміністрація буде публікувати зміни в правилах на цій сторінці, вказавши дату останнього оновлення. Ваше подальше використання сайту після будь-яких подібних змін підтверджує Вашу згоду з цими змінами.

1. Реєструючись на Сайті та користуючись Сайтом, ви забов'язуєтесь:
1.1. Надати при реєстрації, достовірну і повну інформацію про Вас.
1.2. Приймати належні заходи для забезпечення збереження Вашого імені користувача  і паролю.
1.3. Періодично оновлювати реєстраційні дані та іншу особисту інформацію, щоб забезпечувати її точність, актуальність та повноту.
1.4. Нести повну відповідальність за будь-які дії, здійснені Вами при використанні Сайту, а також за будь-які наслідки, що могло спричинити або спричинило подібне його використання.

2. Дозволено.
2.1. Дозволено будь-яке використання Cайту, що не порушуює правил встановлених у п.3.

3. Заборонено.
3.1. Збирати і накопичувати контактну інформацію користувачів Сайту автоматизованими або іншими способами з метою розсилки спаму або іншої небажаної інформації.
3.2. Використовувати будь-які автоматичні чи автоматизовані засоби для збору інформації.
3.3. Розбурхувати соціальну, расову, національну, релігійну пропаганду і ворожнечу.
3.4. Розміщувати на Сайті повідомлення, графічні зображення чи інші матеріали, розміщення яких завдає або може завдати шкоди честі, гідності і ділової репутації користувача або організації.
3.5. Розміщувати на сайті або передавати за допомогою особистих повідомлень інформацію обмеженого доступу (конфіденційну інформацію), якщо користувач не є власником даної інформації.
3.6. Розміщувати на сайті повідомлення, що містять нецензурні слова і вирази.
3.7. Реєструвати більш ніж один користувальницький акаунт.
3.8. Розміщувати на Сайті матеріали порнографічного характеру, а чи гіпертекстові посилання на інтернет-сайти, що містять такі матеріали.
3.9. Розміщувати на сайті персональні дані інших користувачів або інших осіб без їх попередньої згоди;

3.10. Без згоди з адміністрацією, розміщувати будь-яку комерційну рекламу, пропозиції, агітаційні матеріали, розповсюджувати спам, повідомлення ланцюжки.
3.11. Здійснювати дії, спрямовані на порушення стабільної роботи Сайту, здійснювати спроби несанкціонованого доступу до управління Сайтом, а також здійснювати будь-які дії, які можуть бути розцінені як мережева атака;

3.12. Використовувати Сайт в яких-небудь комерційних цілях без попереднього дозволу Адміністрації чи Власника Сайту.
3.13. Розміщувати будь-яку іншу інформацію, яка, на особисту думку Адміністрації, є небажаною, не відповідає цілям створення Сайту, ущемляє інтереси користувачів або з інших причин є небажаною для розміщення на Сайті.

4. Використання електронних адрес користувачів.
Іноді Адміністрація може робити розсилки своїм користувачам з повідомленнями про важливі зміни та події пов'язані з роботою сайту. Будь-яку з цих розсилок Ви можете відключити або включити в налаштуваннях повідомлень. Адміністрація зі свого боку гарантрует, що розсилаєма інформація буде суворо обмежена в кількості.

5. Право адміністрації.
Адміністрація, залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Вами інформацію, що порушує заборони, встановлені пунктом 3 (включаючи приватні повідомлення), припиняти, обмежувати або припиняти Ваш доступ до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів Сайту в будь-який час за будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Вам такою дією.

6. Для правовласників.
Адміністрація не відслідковує характер і не несе відповідальності за інформацію, яка передається при використанні сервісів Сайту, але в той же час дотримується політики авторських прав. У разі виявлення файлів з нелегальним або заборонених поточного законодавства вмістом, вони будуть негайно видалені без попереднього попередження користувача.

7. Доступ до сервісу.
Сайт www.burshtyn.if.ua надає послуги "як є". Немає жодних гарантій про доступність, надійність чи безперервність роботи сервісу. Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, пов'язані з недоступністю, надійністю або безперервністю роботи сервісу. Всі матеріали, скачані з нашого сайту, Ви використовуєте на Ваш страх і ризик. Також ми не надаємо жодної інформації щодо використання таких матеріалів.

8. Заключне положення.
Ці Правила складають угоду між Вами і Адміністрацією, щодо порядку використання Сайту і його сервісів, і замінюють собою всі попередні угоди між Вами і Адміністрацією.


Коментарі
Коментарі відсутні


Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів


Спец. пропозиції
У даній категорії немає оголошень.
Поділитись посиланням у: