Кабмін виставляє на продаж компанії, які вже контролює Ахметов |
Держпакети акцій компаній "Дніпроенерго" і "Західенерго" у розмірі відповідно 25% та 45,1% підлягають продажу в 2011 році.
Відповідне рішення закріплене розпорядженням Кабміну від 11 квітня, оприлюдненим на урядовому веб-сайті.
Згідно з ним, продажу підлягають також 25% акцій "Київенерго", 45% "Крименерго" і пакети акцій ще семи обласних енергопостачальних компаній.
Зокрема, 2011 року будуть виставлені на приватизацію по 50% акцій в "Вінниця-", "Дніпро-", "Закарпаттяобленерго", 40,06% в "Донецькобленерго", 25,99% в "Тернопільобленерго" і 45% у "Чернівціобленерго".
Уряд також має намір продати 21% держпакету акцій "Черкасиобленерго" разом із 25% пакетом акцій цього підприємства, які належить підконтрольному державою ЗАТ "УкрЕСКО".
Як відомо, у 2008 і 2009 роках уряд планував виставити на продаж всі приналежні державі пакети акцій енергокомпаній, не залишаючи блокуючих пакетів.
На сьогодні значні пакети акцій у п'яти з одинадцяти перерахованих компаній належать енергохолдингу Ріната Ахметова "ДТЕК".
Зокрема, холдинг володіє 24,9% "Західенерго", 47,55% акцій "Дніпроенерго", 39,98% акцій "Київенерго", 30,59% "Донецькобленерго", 12,49% "Крименерго". |
Адміністратор April 13 2011 16:36:06 ·
0 Коментарів ·
1434 Переглядів ·
|

|
Бурштинська ТЕС планує збудувати додатковий золовідвал |
Розробити механізм виплати компенсацій мешканцям Бурштина за земельні ділянки, які буде передано Бурштинській ТЕС для будівництва золовідвалу. Доопрацювати матеріали для зміни цільового призначення земель. Спільно з органами місцевого самоврядування сприяти соціальному розвитку міста Бурштина. Таке доручення отримав голова Галицької районної державної адміністрації Григорій Івасишин за результатами наради, що відбулася під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Бруса.
До слова, на нараді йшлося про передачу 52,6 га бурштинської землі для будівництва золовідвалу для тамтешньої ТЕС.
Учасниками наради в облдержадміністрації були керівники обласного контрольно-ревізійного управління, Державного казначейства, головного управління Держкомзему в області, представники районних служб та ВАТ «Західенерго» - Бурштинська ТЕС. |
Адміністратор April 12 2011 09:28:31
0 Коментарів ·
1494 Переглядів ·
|

Відновилися ділові стосунки Івано-Франківської області з КНР |
4-5 квітня на Івано-Франківщині перебувала офіційна делегація КНР - представники фінансово-кредитних установ, спеціалісти хімічної та будівельної галузей.
Під час зустрічі в обласній державній адміністрації її голова Михайло Вишиванюк відзначив, що нарешті відновилися ділові стосунки Івано-Франківської області з КНР, започатковані ним у 2004 році.
Як повідомили в головному управлінні з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій ОДА, представники КНР приїхали на Прикарпаття з метою ознайомлення з потенційними можливостями краю для ймовірного інвестування.
Зокрема, фахівці хімічної та будівельної галузей «країни Сонця, що сходить», побували у Калуші, оглянули Домбровський кар'єр, колишній калійний завод, Калуську ТЕС, а також відвідали Бурштинську ТЕС. |
Адміністратор April 12 2011 09:28:23
0 Коментарів ·
1216 Переглядів ·
|
|
 |
Мінекології ініціює надання міжнародного статусу водосховищу |
Міністерство екології та природних ресурсів України подало на розгляд Кабінету Міністрів України проект розпорядження "Про погодження надання водно-болотним угіддям статусу водно-болотних угідь міжнародного значення". Цим документом передбачається надання 9-ти новим водно-болотним угіддям міжнародного статусу. До цього переліку включено Бурштинське водосховище, площею 1260 га, що в Галицькому районі. Як зазначають в Мінекології, «це сприятиме залученню коштів міжнародних фондів, покращенню охорони цих територій, їх розвитку та популяризації». Довідково: Наразі в Україні нараховується 33 водно-болотні угіддя міжнародного значення загальною площею біля 678 тис. га. Бурштинське водосховище, що в Галицькому районі, створено на р. Гнила Липа для потреб теплової електростанції, яку спорудили поблизу Бурштина у 1962 році. У водосховищі не рекомендовано купатися, але це чудове місце для рибалки. Вода тут постiйно тепла, i риби не бракує: короп, лящ, сом канальний, срiбний карась, амазонський буфало, верхiвка, судак та окунь. Тут можна побачити чимало водоплавних птахів, серед них – сірі чаплі. |
Адміністратор April 12 2011 09:20:53
0 Коментарів ·
1626 Переглядів ·
|

До 10-річчя створення презентовано книгу про музей |
24 лютого в Палаці культури “Прометей” (м. Бурштин) відбулася презентація книги “Музей Визвольних змагань Галицького району”. Книга видана з нагоди 10-ї річниці створення музею визвольних змагань і стала справжнім подарунком для всіх його відвідувачів.
Перед учасниками дійства виступили директор Музею Визвольних змагань Галицького району М.Яцків, член редакційної колегії видання Х.Данилюк, голова Галицької райдержадміністрації Г.Івасишин, голова Галицької районної ради П.Стрембіцький, колишній голова Галицької райдержадміністрації В.Крук, міський голова Бурштина попередньої каденції Я.Громко, генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» О.Береговськийта ін.
Голови Галицької райдержадміністрації та Галицької районної ради пообіцяли профінансувати додатковий наклад видання в обсязі 100 примірників – для передання у школи району.
Присутніх вітав повстанськими піснями вокальний ансамбль «Дністрове перевесло» (керівник – Степан Іваськів).
Довідка
Презентована книга складається із трьох розділів. У передмові розповідається про те, як створювався музей; про людей, які доклали свої сили, знання, художній талант і можливості.
Книга видана за сприянням Бурштинської ТЕС, Галицького районного товариства політв’язнів та репресованих, Галицької районної станиці братства вояків ОУН – УПА. Видання ілюстроване, на 189 сторінок. Музей визвольних змагань створений у Бурштині з ініціативи районного Братства ОУН – УПА, Товариства політв’язнів і репресованих, за підтримки районної та міської влад, керівництва Бурштинської ТЕС (виділила приміщення). За цей час науковим співробітникам музею вдалося уточнити імена 1650 (42 жінки) учасників національно-визвольної боротьби з Галицького району, які загинули в 40-50-их роках ХХ століття. В музеї зберігається книга, до якої вписано 822 особи (252 жінки), які були засуджені НКВС, МДБ на каторжні роботи, а також книга з переліком 715 сімей (2062 особи), виселених з Галицького району за підтримку боротьби УПА. Зараз фонди музею нараховують близько 1500 експонатів, погрупованих в окремі розділи. |
Адміністратор April 12 2011 09:20:42
0 Коментарів ·
1559 Переглядів ·
|
|